CUO - Piękne zakończenie dwutygodniowego Lubuskiego Tygodnia Seniora - niezapomniany Koncert i bankiet dla Seniorów

Miesiąc październik od 21 lat bogaty jest w różnorodne wydarzenia dedykowane Seniorom. Bo to wtedy obchodzony jest w naszym województwie Lubuski Tydzień Seniora.
Nasza jednostka przygotowała dla najważniejszych mieszkańców naszego Miasta wiele imprez, zabaw i atrakcji kulturalnych. Wszystko to zwieńczył uroczysty bankiet połączony z koncertem markowego polskiego zespołu "Czerwone Gitary", który odbył się 19 października w hali CRS przy ul. Sulechowskiej.
Pięknie przystrojona sala, wykwintne przystawki i kuszące zapachami ciasta zaskakiwały każdego, kto tam wszedł.
Jak zawsze były życzenia dla wszystkich Seniorów składane przez Prezydenta Miasta Pana Janusza Kubickiego oraz niezastąpioną Wiceprezydent Panią Wioletę Haręźlak, potem gromkie STO LAT z lampką szampana i wiązanki kwiatów wręczane przez Szefów na ręce najstarszych Seniorów.
I zaczęło się...przy dźwiękach niezapomnianych przebojów Czerwonych Gitar trudno było siedzieć przy stolikach...dlatego szybko zaczęły się tańce.

To, że Pani Haręźlak zawsze bryluje z Seniorami, to wiadomo nie od dziś..ale co godne zauważenia....Pan Prezydent bez ociągania dał się porwać Seniorkom do tzw. "wężyka", potem "obtańczył" wiele z nich w specjalnych tańcach.
Brawo, brawo Panie Prezydencie...rozkręca się Pan...

Niestety, wszystko co piękne szybko się kończy, więc i koncert jakoś szybko minął, a tańczyć by się jeszcze chciało...
Przyszedł więc czas na smakowanie przepysznego jedzonka, które przygotowała firma Jeffersons.
To był przecudny wieczór...i żegnając się z Seniorami, już myślimy ...czym Ich zaskoczymy w przyszłym roku...?

Bardzo dziękujemy uczniom Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze za pomoc w obsłudze koncertu:-)